Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

                           BLOG

Skúšali ste už všetko možné a stále sa vám zdá, že vôňa vydrží na vás krátko. Že asi by ste si museli kúpiť niečo drahé ,aby to bolo lepšie?

Vysoká cena  zďaleka nezaručuje dlhú výdrž, aj keď je tu istý predpoklad vyššej kvality.

„Mám doma parfém, žiadnu toaletku.“

V mojej praxi sa bežne stretávam s týmto tvrdením.

Vôňa je silnou zbraňou predovšetkým žien, ale čoraz viac aj mužov. Dokážeme ňou zaujať, zviesť... aj zostať v pamäti.

Príjemne voňať je synonymom príťažlivosti. Preto sú parfémy našou každodennou súčasťou a len máloktorá žena ráno opúšťa domov  bez toho, aby sa zahalila do svojej obľúbenej vône.

Po chvíli je príjemná vôňa fuč...

Niekoľko streknutí ...a po polhodke máte pocit ,že už nič necítite. Pripomína vám to niečo? Hrôza...asi ma v tej parfumérke pekne dobehli...alebo ,že by to začali viac riediť? Však naposledy mi  tá vôňa pripadala silnejšia...

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem 📞

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY