Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

FM GROUP - AKO OBJEDNAŤ

OBJEDNÁVAME 

Objednávky sa robia výlučne cez e - shop. Pred prvou objednávkou sa zaregistrujte na FM GROUP REGISTRÁCIA  .

Na mail, ktorý ste zadali pri registrácii vám príde AKTIVAČNÝ LINK-ODKAZ, na ktorý musíte do 24 hodín kliknúť, aby bola vaša registrácia platná - aktivovaná.

Po odkliknutí príde na váš mail vaše partnerské číslo a jednorazové heslo. Čísla si zapíšte, uložte.

Pomocou týchto dvoch čísel sa dostanete do členskej zóny.

Následne budete vyzvaní, aby ste si zmenili heslo na vlastné. Vo formulári pod označením staré heslo uvediete toto jednorazové heslo, ktorým ste otvorili členskú zónu resp. e-shop.

Vlastné heslo má obsahovať aspoň 8 znakov, z toho aspoň 1 veľké písmeno a 1 číslo. Napríklad: Bratislava5. Zadajte ho dvakrát.

Vaše nové vlastné heslo si uložte v prehliadači. On vás sám vyzve na aktualizáciu.

Kliknite na tlačidlo nižšie a pokračujte do E - shopu. Otvorí sa v novom okne.

Dizajn bez názvu (1).png

extend the validity off the current password

( preklad ) predĺžiť platnosť súčasného hesla

Ak po nejakom čase bude systém vyžadovať aktualizáciu hesla, kliknite v e-shope na tento rámček s anglickým textom, ktorý sa tam bude nachádzať.  Upozornenie ! Tu neklikať, je to len obrázok!

Registrovali ste sa cez tento web a máte problém s objednávkou? Pošlite mi prosím na 0949 562 701 sms s textom OBJEDNÁVKA. Ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné a pomôžem vám.

Najpredávanejšie a cenovo najprijateľnejšie parfumy sú PURE. Každému, kto sa zaregistruje cez tento web pošlem Zoznam vôní, ktorý si môže aj vytlačiť.

DÁMSKE PURE - Na ľavej strane Zoznamu od čísla FM 01 po číslo FM 717. Niektoré sú označené aj Ph ( vôňa je aj vo verzii Feromóny ), prípadne In ( vôňa je aj vo verzii Intense )

PÁNSKE PURE - Na ľavej strane Zoznamu od čísla FM 43 po číslo FM 721. Niektoré sú označené aj Ph ( vôňa je aj vo verzii Feromóny ), prípadne In ( vôňa je aj vo verzii Intense ).

Pri objednávke je pre vás výhodné si priobjednať vzorky vôní, o ktoré by ste mali v budúcnosti záujem. Aby ste si ich najskôr otestovali na sebe. Vzorka stojí len 48 centov.

Ak si chcete privyrobiť predajom, potrebujete vzorkovník vôní ( štartér ). Následnete si vyžiadajte odo mňa Minikatalóg pre predajcov. Odporúčam pozrieť FM Manuál pre predajcov .

AKO VYHĽADÁTE  PARFUM V E - SHOPE

Na obrázku je príklad ako jednoducho vyhľadáte Dámsky parfum FM 18. V strede displeja sa nachádza obdĺžnik a v ňom ikonka lupy. Do obdĺžnika zadáte číslo 18 a následne sa zobrazí celá ponuka, kde sa vôňa číslo 18 nachádza, ako vidíte na obrázku.

NA OBRÁZOK NEKLIKAŤ, JE TO LEN UKÁŽKA PROSTREDIA E - SHOPU

15925871244934-fm-e-shop.jpg Vyhľadanie parfumu FM 18. Na obrázok NEKLIKAŤ.

PLATBY  - DODANIE TOVARU PRIAMO K VÁM

Tovar je expedovaný z veľkoskladu, ktorý sa nachádza v zahraničí. Objednaný tovar vám príde do cca 3 pracovných dní. Kuriér pred dodaním zavolá. Na váš mail príde informácia o objednávke a dodaní.

V  deň dodania vám príde oznámenie na mail aj sms správa o časovom okne dodania. Dostanete zároveň aj kontakt na kuriéra. Ak v uvedenom čase nebudete doma, komunikujte s kuriérom a dohodnite sa na inom čase, alebo mieste dodania.

V e - shope je uvedený mail pre prípad, že budete potrebovať komunikovať s firmou po slovensky. Ak by ste mali akýkoľvek problém, odporúčam najskôr kontaktovať mňa na 0949 562 701.

fm doprava.jpg

.

V závislosti od výšky a spôsobu platby vašej objednávky 1 parfum vyjde spolu aj s dopravou od 12,60 € do 20,10 €.

.

V prípade ak si kúpite 2 parfumy ( odporúčaná minimálna objednávka ) sa cena na 1 parfum 50 ml-20% parfumácia, výrazne zníži a stáva sa neodolateľnou 

1 parfum PURE s dopravou (karta)   18,60 €

2 parfumy PURE s dopravou (karta) 15,60 € na 1 parfum

3 parfumy PURE s dopravou (karta) 14,60 € na 1 parfum

.

Registrovali ste sa cez tento web a máte problém s objednávkou? Pošlite mi prosím na 0949 562 701 sms s textom OBJEDNÁVKA. Ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné a pomôžem vám.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem 📞

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY