Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

FM GROUP - ČASTÉ OTÁZKY

1.1 V čom je FM GROUP iný, prečo práve tu mám kupovať?

fm titulná foto.jpg
  • Všetky vône majú rovnaký vzhľad flakónu - extrémne efektívna výroba flakónov, to znamená, že neplatíte za predražené flakóny, ktoré aj tak skončia v koši.

  • Názvy vôní sú číselne kódy - zbytočne neplatíte honoráre známym osobnostiam.

  • Všetky vône sú parfumy. V kamenných obchodoch a v e -shopoch je okolo 80% ponuky toaletné a parfumované vody.

  • Označenie "parfém“ je zaužívaný výraz pre akúkoľvek voňavku. Skutočný parfum musí mať predpísanú koncentráciu éterických olejov.

  • Moderná, krátka, finančne nenáročná distribúcia t.j. výborný pomer kvalita - cena.

FM distribúcia2.jpg

1.2 Ale prečo sú tie vaše parfumy také lacné? Je to podozrivé, u iných produktov cenové rozdiely v porovnaní s klasickým obchodom nemáte až také výrazné ako u parfumov

Do veľkej miery som už na toto odpovedal v prvej časti 1a. Ale skúsme si otázku položiť opačne. Prečo sú parfumy v obchodoch, e - shopoch také drahé? Pritom v drvivej väčšine ide o priemerné výrobky.

Na parfume je najdrahšou položkou zakúpenie vonnej essencie - je to základ parfumu. Vzájomné pomery jednotlivých zložiek, výrobné postupy sú chránené patentami.

Na druhej strane, tieto vonné esencie sú polotovar a predajú ich komukoľvek. Po zakúpení essencie sa táto zmieša z ďalšími zložkami ( napr. parfumérsky alkohol,voda ).

Kúpa parfumu navyše nesie v sebe výrazné emócie. Preto veľký význam má aj luxusný flakón, meno celebrity na obale, drahá mediálna kampaň. To všetko prináša vysoké náklady a teda aj vysokú cenu pre zákazníkov.

Pri domácich papučiach by takýto systém predaja nefungoval. Kúpili by ste si kvalitou rovnaké domáce papuče len preto, lebo majú luxusný dizajn, beží na nich v TV reklama, je na nich meno svetovej celebrity, ale namiesto 7€ stoja 50€?

2. Čo získam registráciou, prečo sa mám registrovať?

Šetríte peniaze a čas. Nakupovanie priamo u výrobcu je trend ,je to všade okolo nás. Pokiaľ máte štartovaciu sadu - mini parfumériu, doma si pohodlne vyberiete, objednáte cez e - shop, a za pár dní máte tovar doma.

Bez tlačenia sa po obchodoch, bez zbytočných poplatkov za nájmy veľkoskladov, maloobchodných predajní, vysokých nákladov na reklamu u e-shopov,...

Pri klasickej distribúcii tieto náklady tvoria až 60 - 70% z ceny tovaru. Ušetrené peniaze potom môžete investovať tam, kde to naozaj potrebujete.

3. Vznikajú mi registráciou nejaké povinnosti? Napr. povinné nákupy, ročné poplatky, zakúpenie štartovacej sady

Do 365 dní od registrácie resp. od posledného nákupu treba urobiť akúkoľvek objednávku, inak členstvo zanikne. Pre minimalistov - stačí si raz za rok kúpiť...povedzme 1 parfum, alebo 1 sprchový gél.
 

4. Už sa mi stalo, že som sa takto v inej firme zaregistrovala a potom mi stále niekto vyvolával, že mám predávať. Ako mi zaručíte, že sa mi niečo podobné nestane aj tu?

Práve preto váham s registráciou aj keď FM vône poznám a chcela by som si ich kupovať lacnejšie

S podobnými otázkami sa stretávam často...a nerozumiem prečo to niektorí ľudia robia. Tu nemáte žiadneho šéfa. Ak chcete byť len SPOTREBITEĽ , je to len vaše osobné rozhodnutie.

Nikto a v žiadnej firme nemá právo vás takými telefonátmi obťažovať.

5. Môžem členstvo v FM zrušiť?

Áno.

6. Som na materskej a rada by som si privyrobila predajom parfumov. Len netuším, či by to ľudia kupovali, keď je toho všade plno, taká veľká konkurencia

Kde je konkurencia, tam je dobrý biznis. Pozrite, ja som začínal ako 50 ročný chlap a o vôňach som nevedel vôbec nič, dnes mám do 800 zákazníkov a ľudia sa už ozývajú sami. Pritom im nič špeciálne nehovorím.

Pokiaľ vás predaj baví, viem vám pomôcť. Vytvoril som jednoduchú pomôcku pre PREDAJCOV na základe mojich niekoľkoročných skúseností a priložím aj zopár tipov, ktoré mne veľmi pomohli.

7. Musím predávať?

Nie.

8. Čo sa stane, keď povedzme rok neurobím žiadny nákup?

Pozrite si bod č.3.

9. Zaujíma ma možnosť podnikania v sieťovom marketingu(MLM). Niektorí moji známi ma pred takým niečím varujú, že je to podvod.

Iní to zasa vychvaľujú ako rýchly a ľahký spôsob ako sa stať finančne nezávislý. Ako to teda vlastne je?

Ani jedni, ani druhí nemajú pravdu. MLM je seriózny druh distribúcie tovarov a služieb. Pozor - nezamieňať s finančnými hrami, kde musíte vopred vložiť stovky, tisíce €.

Ak hovoríme o skutočne serióznom podnikaní v MLM, o rýchlom a ľahkom zbohatnutí nemôže byť ani reči. A veľmi pochybujem, či sa to dá v niečom legálnom.

Je to biznis ako ktorýkoľvek iný a nie je pre každého. MLM má za sebou už viac ako 50 ročnú históriu. Úspešnú.

Na začiatok si môžete prečítať napr. výbornú knižku Biznis 21.storočia od R. Kiyosakiho. Mohla by vám pomôcť  rozhodnúť sa, či je tento biznis pre vás. Pozrite si aj stránku Pasívny príjem.

10. Načo mi je štartér, keď nebudem predávať a niektoré vône poznám?

Nemusíte mať štartér. Ale možno by sa vám hodilo zopár vzoriek najpredávanejších vôní. Pozrite si NAJPREDÁVANEJŠIE VÔNE .

11. Kedy mám nárok na členské ceny?

Za členské ceny môžete nakupovať okamžite po registrácii.

12. Keď si pri výbere tovaru, alebo pri objednávke nebudem s niečím istý/á/, kde sa môžem poradiť?

Ak ste sa registrovali cez tento web, môžete ma kedykoľvek kontaktovať v čase od 8,00 do 22,00 ( 0949 562 701). Pošlite mi sms s textom OBJEDNÁVKA a ja sa Vám ozvem hneď ako to bude možné. Tomuto biznisu sa venujem niekoľko rokov a poznám odpovede na Vaše otázky.

13. Ale nie všetko je lacnejšie ako v bežnom obchode

Pri porovnateľnej kvalite je cena výrobku cez MLM sieť zvyčajne nižšia. Tu nie je súťaž v ktorej vyhráva ten ,ktorý si hrdo a spokojne môže povedať:" Hurá...som najlacnejší." 

Vyberte si vec ,ktorá vás najviac oslovuje po každej stránke. Ja mám vybratých cca 10 produktov.

Po niekoľkým rokoch v biznise som presvedčený, že vzhľadom na cenu a kvalitu naše parfumy patria medzi top výrobky.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem 📞

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY