Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

FM GROUP - NÁKUP BEZ REGISTRÁCIE

OBJEDNÁVAME 

Z nejakého dôvodu sa nechcete registrovať. Možno máte pocit nejakého záväzku. Ubezpečujem vás, že nič také nie je Dnes sa hocikde v e - shope zaregistrujete, ani si to neuvedomíte.

V tomto prípade ide o nákup za partnerské ceny na moje partnerské číslo priamo v centrálnom sklade výrobcu. 

Je to pre vás neporovnateľne výhodnejšie než nákup na akomkoľvek e - shope.

Zároveň upozorňujem, že najvýhodnejšie je sa zaregistrovať. Máte vtedy prístup k tým najlepším, najvýhodnejším akciam.

V deň dodania tovaru dostanete sms o časovom okne doručenia. Dostanete zároveň aj kontakt na kuriéra. Ak v uvedenom čase nebudete doma, aktívne komunikujte s kuriérom a dohodnite sa na inom čase, alebo mieste dodania. Objednávku platíte kuriérovi pri dodaní.

AKO TO BUDE FUNGOVAŤ U NÁS

Objednávku mi doručíte mailom. Musí obsahovať vaše meno a priezvisko, vašu doručovaciu adresu, aktuálne tel. číslo, číselné kódy parfumov, ktoré chcete objednať 
www.fmparfemy.sk/fm-group-parfumy/ .

Môj mail: 
jtomasek.fmparfemy@gmail.com
telefón 0949 562 701

V e-shope zistím, či je tovar v ponuke. Následne vás budem telefonicky informovať o dostupnosti, cene a termíne dodania. Po vašom súhlase urobím objednávku. Na OBJ bude moje členské číslo ( kôli tomu, aby ste mali partnerské ceny ) a vaša doručovacia adresa s vašim tel. číslom.

Bez vášho telefonického súhlasu objednávku neurobím. Preto si ma radšej uložte do vašich kontaktov, aby ste vedeli kto volá. 0949 562 701

V sobotu, nedeľu a v pracovný deň po 21 hodine  nevolám.

Ak pri objednávke budú nejaké produkty zdarma, všetky sú vaše. 

Niekedy je akcia, že darček platí len pre jedno členské číslo jedenkrát. V tom prípade tento darček získa len ten šťastlivec, ktorý mi pošle objednávku ako prvý.

Pri objednávke od 70 € je doprava 1,50 € . Menej ako 70 € je doprava 7,50 € 

UPOZORNENIE 

Takáto objednávka neodporuje Všeobecným podmienkam členstva v FM Group. Načo zbytočne  vyhadzovať peniaze do luftu a platiť ceny pre neregistrovaných.

Čo sa stane ak by ste objednávku neprevzali a vrátila by naspäť

V prvom rade, ak by ste naozaj nemohli v daný deň prevziať objednávku, treba aktívne komunikovať s kuriérom a napevno si s ním dohodnúť náhradný termín dodania. Ak vopred nie ste si istý/á, že bude mať kto objednávku prevziať, radšej ju odložte na iný termín.

V prípade, že by sa vaša OBJ vrátila naspäť na firmu, tak zodpovedný pred FM GROUP som ja. Pri mojej ďalšej OBJ by cenu navýšili o 7,50 €. Teda by na to doplatil nejaký váš kolega.

Ak by sa stalo, že aj nejaká ďalšia OBJ by sa vrátila na firmu, dostal by som sa do režimu, že najskôr by som musel OBJ uhradiť a až potom by FM GROUP poslal balík. V tom prípade by som už nikomu nemohol pomôcť.

Som presvedčený, že takéto niečo sa nestane. Verím, že naša spolupráca bude k obojstrannej spokojnosti.

Za každý váš podnet, doplnenie budem vďačný.

fm doprava.jpg

.

V závislosti od výšky a spôsobu platby vašej objednávky 1 parfum vyjde spolu aj s dopravou od 14,10 € do 20,10 €.

.

V prípade ak si kúpite 2 parfumy ( odporúčaná minimálna objednávka ) sa cena na 1 parfum 50 ml-20% parfumácia, výrazne zníži a stáva sa neodolateľnou 

1 parfum PURE s dopravou (dobierka)   20,10 €

2 parfumy PURE s dopravou (dobierka) 16,35 € na 1 parfum

3 parfumy PURE s dopravou (dobierka) 15,10 € na 1 parfum

Najpredávanejšie a cenovo najprijateľnejšie parfumy sú PURE. Môžete požiadať o zaslanie Zoznamu vôní, ktorý si môžete aj vytlačiť.

DÁMSKE PURE - Od čísla FM 01 po číslo FM 717. Niektoré sú označené aj Ph ( vôňa je aj vo verzii Feromóny ), prípadne In ( vôňa je aj vo verzii Intense )

PÁNSKE PURE - Od čísla FM 43 po číslo FM 721. Niektoré sú označené aj Ph ( vôňa je aj vo verzii Feromóny ), prípadne In ( vôňa je aj vo verzii Intense ).

Pri objednávke je pre vás výhodné si priobjednať vzorky vôní, o ktoré by ste mali v budúcnosti záujem. Aby ste si ich najskôr otestovali na sebe. Vzorka stojí len 48 centov.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY