Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

FM GROUP RODINY VÔNÍ
 

Skúsení tvorcovia kompozíc používajú pri klasifikácii parfumov rodiny vôní známe tiež ako čuchové skupiny. Zoznámte sa s hlavnými z nich, aby ste dokonale prispôsobili parfum vašej povahe a príležitosti.

.

fm rodina kvetinová obr.jpg

KVETINOVÉ
veľmi ženské

Jedná sa o najpočetnejšiu a najrôznorodejšiu rodinu parfumov. Kvetinové kompozície vytvoria svieže, éterické a jemné kytice vôní, ktoré potešia každú ženu.

S vôňami môžete naviac experimentovať a meniť ich v závislosti na príležitosti. Romantický základ parfumov bol starostlivo navrhnutý tak, aby zdôraznil ženskú zmyselnosť.

fm rodina orientalna.jpg

ORIENTÁLNE
silné a nezkrotné

Vône spojené s krajinami Ďalekého východu pripomínajú exotické cesty, tajomné miesta a zaujímavé okamžiky.

Jedná sa o kompozície s teplou a exotickou farbou, v ktorých sa objavujú sladké a dymové tóny. Sú ideálne pre jesenné a zimné dni a zvláštne príležitosti.

fm rodina fougere.jpg

FOUGÉRE
zvodné, mužné

Mimoriadne zujímavá rodina vôní, v ktorej dominujú lesy, tóny trávy a bylín. Názov pochádza z francúštiny a preklade znamená papradie.

Vytvorené pre mužov, ktorí oceňujú klasiku, ktorá sa viaže na tradičné mužné prvky. Jedná sa o kombináciu vôní, ktoré dokonale zdôrazňujú profesionalitu a vysoký štýl.

fm rodina drevité.jpg

DREVITÉ
prepracované a elegantné

Teplé a hlboké tóny v kombinácii s rafinovanými akordami vytvárajú elegantnú a sofistikovanú skupinu drevených vôní. Mnoho z nich bolo používaných k výrobe parfumov v staroveku.

Vyznačujú sa živicovou ( smolnou ) lesnou vôňou. Tieto hlboké, tajomné a ušlachtilé kompozície vo vás prebudia vieru vo vlastné schopnosti.

fm rodina chyprove.jpg

CHYPROVÉ
zvodné a lákavé

V tejto rodine dominujú odvážne, jednoznačné a štýlové kombinácie. Pri ich pôsobení sa vám vybavia vône hodvábnych šatiek a elegantných rukavíc.

Drevené a zemité tóny, ktoré pulzujú v parfumoch im zároveň dodávajú silnú a sviežu vôňu, ktorá priťahuje pozornosť. Hodí sa k ľuďom zaujímavým, zmyselným a pre tých so silnou osobnosťou.

fm rodina citrusove.jpg

CITRUSOVÉ
svieže a povzbudzujúce

Šťavnaté ovocie tvorí veľmi osviežujúcu skupinu citrusových vôní. Zaručia osviežujúci pocit a rýchle dodajú energiu.

Zdôraznia váš temperament, spoločenskú a veselú povahu a naviac vás pozitívne naladia. Ideálne pre tých, ktorí milujú život a ktorí si užívajú voľnosť a pohodlie.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem 📞

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY