Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

FM GROUP - Voňavé tipy pre vás
 

Vôňa na vás vydrží dlhšie ak pod miesto, kde chcete naniesť parfum, nanesiete najskôr na vlhkú kožu neparfumované hydratačné mlieko, alebo krém a potom nastriekajte svoju obľúbenú vôňu vášho parfumu.

Teplo je to, čo aktivuje parfum. Pulzné body na tele (kde je vyššia tepová frekvencia) sú najlepšie miesta na aplikáciu parfumu. Tieto body sú umiestnené napríklad za uchom, na spodnej strane krku, na zápästí, vo vnútri lakťa, na členkoch, za kolenami.

Vôňu nikdy nerozotierajte! Trením parfum stráca svoje molekuly, zmenšuje svoju stopu a rýchlejšie vyprchá do vzduchu.

Teplo, svetlo a vlhkosť vzduchu môžu negatívne ovplyvniť zlúčeniny v parfume, čo spôsobuje, že je menej voňavý. Ak chcete, aby vaša vôňa zostala v celej svojej kráse čo najdlhšie, uložte ju na chladnom mieste, mimo dosahu priameho slnečného žiarenia.

Držte ho mimo kúpeľne, kde by ho teplo a vlhkosť zo sprchy mohli výrazne poškodiť. 

Už Vás nebaví, ťahať sa s ťažkými sklennými parfumami a zároveň se báť, aby jste ich nerozbili? Existuje riešenie pre vás. Cestovný flakón - atomizér. Je veľmi praktický.

Jednoducho do neho napumpujete obsah parfumu ( ten doma uložíte na chladné, tmavé miesto ) a môžete ho mať stále pri sebe, takmer všade. 

FM GROUP modrý atomizer.jpg FM GROUP strieborný atomizér.jpg FM GROUP zlatý atomizér.jpg FM GROUP plnenie atomizéru.jpg
8ml/7bodov
nečlen   8,00€
člen       5,16€
CESTOVNÝ FLAKÓN   Modrý  Strieborný  Zlatý

Teraz môžete mať váš obľúbený parfum vždy so sebou, aj keď cestujete s malou batožinou - pohodlný a elegantný - odnímateľný atomizér so sklenenou nádobkou udržiava vašu obľúbenú vôňu v bezpečí i na cestách - v elegantnom, matnom, hliníkovom obale - výška: 9,5 cm

Chcete, aby aj vaše vlasy voňali po vašom parfume? Nastriekajte si ho do vlasov, kým sú ešte vlhké. Najlepšie sa vôňa drží na spodnej strane vlasov, čiže si ho naneste v predklone, čo najbližšie ku korienkom.

Je to taký jednoduchý trik, ktorý zanecháva vlasy úžasne voňavé celé hodiny! Ak chcete tento trik ešte umocniť, obetujte dva streky aj do kefy, s ktorou si pravidelne češete vlasy.

Pri obľúbenej vôni sa orientujte aj na jej „hustotu". Často sa stáva, že ľudia uprednostnia toaletnú vodu ( EDT 6 - 12% koncentrácia ), alebo parfumovanú vodu ( EdP 12 - 15% koncentrácia ), lebo sú lacnejšie ako parfum ( 15 - 40% koncentrácia ) a na prvý pokus voňajú rovnako. Je isté, že rýchlejšie vyprchajú a vy ich aj rýchlejšie miniete.

Prečo po čase necítime vlastný parfum? Nos je zmyslový orgán, ktorý sa rýchlo unaví. Keďže dýchanie je prirodzené, automaticky vdychujeme aj vône a vedome pracujeme len vtedy, keď cielene privoniame k niečomu príjemnému, alebo zadržiavame dych, aby sme necítili nepríjemný pach.

Čuch sa v prípade podobných vôní otupí rýchlejšie. Preto my sami po krátkom čase už tú istú vôňu necítime, kým naše okolie áno.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem 📞

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY