Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

FM Manuál pre predajcov
 

Pomôcka pre predajcov

FM voňavý minikatalóg - pre zväčšenie kliknite na obrázok

FM Dámske parfumy PURE.jpg FM Pánske parfumy PURE.jpg FM Intense.jpg FM Feromóny.jpg
Pure Royal Dámska.jpg Pure Royal Pánska.jpg FM cestovný flakón-parfumovaná kozmetika 2(2).jpg FM parfumovaná kozmetika 2(1).jpg

Odporúčam skombinovať dvojice takto. Dámske PURE s Pánske PURE. Feromóny s Intense. Dámske PURE Royal s Pánske PURE Royal. Cestovný flakón s Kozmetikou. Ide o to aby ste namiesto 8 papierov mali papiere len 4, obojstranné.

Ja to mám aj zalisované do fólie, aby sa to nešpinilo a zviazané do hrebeňovej väzby. Zoznam vôní netreba lisovať do fólie. Pri prezentácii odporúčam mať so sebou aspoň 2 ks obojstranných zoznamov vôní. Z jednej strany Dámske vône a z druhej strany Pánske vône.

minikatalóg FM.jpg
minikatalóg FM 1.jpg
FM minikatalóg.jpg

Tento rok mi pracovník kopírservisu ponúkol takúto úpravu minikatalógu. Je to oveľa lepšie, farebné, bez fólie a dokonca lacnejšie. 

Minikatalóg vám môže pomôcť pri predaji. Zákazníci nemajú dojem, že ceny len tak strieľate z hlavy. V prílohe mailu ho posielam všetkým predajcom zaregistrovaným cez túto stránku. Môžu si ho vytlačiť. Ceny, ktoré sú tam uvedené platia pre mňa. Vy, keďže v súvislosti s predajom nemáte náklady na dopravu môžete ísť s cenou aj nižšie, povedzme o 1 €.

Predávam to tak, že ak niekto zoberie 2 a viac produktov, dávam množstvenú zľavu 1 € na parfum. Osvedčilo sa to.

Najpredávanejšie a cenovo najprijateľnejšie parfumy sú PURE. 

DÁMSKE PURE - Na ľavej strane zoznamu od čísla FM 01 po číslo FM 717. Niektoré sú označené aj Ph ( vôňa je aj vo verzii Feromóny ), prípadne In ( vôňa je aj vo verzii Intense )

PÁNSKE PURE - Na ľavej strane zoznamu od čísla FM 43 po číslo FM 721. Niektoré sú označené aj Ph ( vôňa je aj vo verzii Feromóny ), prípadne In ( vôňa je aj vo verzii Intense ) .

zoznam voní FM zvýrazňovač.jpg

Je ideálne, keď vône prezentujete vy osobne. Niekedy z časových dôvodov nestíhate.

Požičajte vzorkovník vašim priateľov, známym na 2, maximálne 3 dni s tým, že si vône vyskúšajú ( 1 osoba max. 4 vône naraz ) a prípadne aj objednajú.

Kto si nevyberie vôňu za 2-3 dni, zvyčajne si nevyberie ani za mesiac. Pri dlhšej dobe pôžičky vzorkovníku vzniká riziko, že zmiznú niektoré vzorky - nemusí to byť zo zlého úmyslu.

Keď si pôjdete v dohodnutý deň po vzorkovník, odporúčam hodinu - dve pred vaším príchodom poslať SMS, že o hodinu, dve si prídete po vzorkovník. Veľa z vašich zákazníkov sa až potom vrhne na testovanie vzoriek. Často si veci nechávame na poslednú chvíľu + pocit straty - za hodinku bude vzorkovník fuč.

A takto môže kolovať po vašich známych a aj vám zarábať. Ceny si určíte vy. Vzorkovník pracuje za vás. Je to osvedčený, nevtieravý spôsob a všetci sú spokojní. 

Ku vzorkovníku a KATALÓGU odporúčam priložiť aj vytlačený Aktuálny Zoznam vôní, ktorý je prílohou Uvítacieho mailu, ktorý posielam každému novému členovi.

Nemusíte vyslovene predávať a aj tak vám bude vzorkovník zarábať.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem 📞

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY