Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

FM REGISTRÁCIA - VZOR - KOMENTÁRE
 

Na tieto obrázky neklikajte. Sú to len fotky, ukážky .

registrácia fm vzor7.jpg Obr.č.1 Kliknite na SK

Text je pôvodne v angličtine. Mal by vám fungovať prekladač. Niekedy je to trochu kostrbaté. Kliknite na SK .

T.č. vo VZORE je moje.

registrácia fm vzor1.jpg Obr.č.2

Vaše údaje ako číslo telefónu a mail budú okrem mňa vidieť cca 2 - 3 ľudia. Nikto z nich vám nebude nič posielať. Pravdepodobne si vašu registráciu ani nevšimnú.

Rešpektujem aj vaše rozhodnutie zostať v anonymite, v tom prípade však prídete o AKCIE. Nebudete o nich vedieť.

registrácia fm vzor2.jpg Obr.č.3

Ja som v FM WORLD registrovaný 10 rokov. Za posledných 5 rokov mi prišlo asi 25 sms - AKCIE na parfumy ( cca 5 sms ročne ). Žiadny mail. Niekoľko AKCII som aj využil a nakúpil som ja a moja rodina, známi parfumy doslova za bagateľ. AKCIE sú často len jednodenné. Parfumy majú záruku až 5 rokov keď ich neotvoríte. Dajú sa teda kúpiť do zásoby.

registrácia fm vzor3.jpg Obr.č.4

.

Návrat na hlavnú stránku FM GROUP REGISTRÁCIA .

 Odporúčam všade dať súhlas, resp. zaškrtnúť ÁNO. Prečo?

Výhoda pre vás - ak budem vedieť vaše tel. číslo, môžem vám poslať cca 10 sms ročne o AKCIÁCH na parfumy.  To znamená, že môžete výrazne ušetriť. Posielanie sms sa dá kedykoľvek zrušiť zaslaním spätnej  sms s textom NEPOSIELAŤ.

registrácia fm vzor4.jpg Obr.č.5

Národné pobočky boli zrušené. FM WORLD neposiela žiadne sms ani maily. Akurát jeden hneď po registrácii, kde máte aktivačný kód. Na tento kód treba do 24 hodín po registrácii kliknúť. Inak bude registrácia neplatná.

registrácia fm vzor5.jpg Obr.č.6

.

Návrat na hlavnú stránku FM GROUP REGISTRÁCIA .

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY