Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

Ležať na pláži a zarábať. Fikcia, alebo realita?

Pozrime sa na to, kedy je tvrdenie v nadpise fikcia a kedy sa môže stať skutočnou realitou. Najskôr si treba ujasniť dva pojmy.

  • Aktívny príjem
  • Pasívny príjem
Aktívny príjem

Každé ráno vstanete a idete(bežíte) do práce. Firme predávate svoj čas. Odkrútite 8 hodín, cez víkend voľno a v pondelok sa všetko začína odznova. Preto sa všetci tešia na piatok.

15.teho výplata. Zvyčajne nie dosť veľká, aby ste boli úplne spokojní. Čo by sa stalo ,ak by ste neprišli mesiac do práce? Teraz neberme do úvahy, že by ste si zobrali dovolenku.

Váš zamestnávateľ by vám nezaplatil ani cent. Váš aktívny príjem by klesol na 0.

 Aktívny príjem je príjem, ktorý je generovaný len vtedy, ak sa aktívne zapájate do jeho tvorby, venujete mu čas.

Ak predavačka nepredáva, právnik nezastupuje klienta pred súdom, zdravotná sestra neasistuje lekárovi....nezarábajú.

A platí to aj pre  menšieho podnikateľa -živnostníka, ktorý  ak nie je fyzicky prítomný vo svojej firme, prestane generovať aktívny príjem. Murár, ktorý nemuruje zaplače nad zárobkom :-)

Ako si zvýšiť aktívny príjem?
aktivny prijem.png

Zvyčajne väčším počtom hodín strávených v práci. Zarobíte na hodinu 5€ a bežný mesačný fond je 170 hodín. Pridáte 50 hodín vo vedľajšom džobe. Zarobíte síce viac, ale trpí rodina, znižuje sa kvalita života.

Sú povolania, kde sú veľmi vysoké príjmy. Ale aj lekár, právnik, vysoký štátny úradník, IT špecialista keď netrávi čas v práci, príjem sa zastaví.

Môžete si zvýšiť vzdelanie a dostať lepšie platenú prácu. Vždy však platí, že váš príjem je priamoúmerný  počtu hodín strávených v práci. A 500 hodín v práci nedáte, je to fyzicky nemožné.

Pasívny príjem.

Príjem bez práce predsa neexistuje…

V zásade máte pravdu a rôzne reklamy napr. ...Zarobte si 2000€ mesačne, bez práce a z pohodlia domova sú vyslovený nezmysel a marketingové lákadlo na podivné produkty.

Pasívny príjem je príjem, ktorý sa tvorí aj keď nie ste pri tom fyzicky prítomní. Nevenujete mu v tom momente svoj čas.

Zásadné rozdiely.

Aktívny príjem- typ peňažného príjmu, ktorý JE priamo úmerný počtu odpracovaných hodín ( klasické zamestnanie )

Pasívny príjem- typ peňažného príjmu, ktorý NIE JE priamo úmerný počtu odpracovaných hodín.

Nejde sa o bezprácny príjem, pretože trvá stovky, tisícky hodín, kým si vybudujeme takýto zdroj pasívneho príjmu. Odpadá tu však  „počet odpracovaných hodín= výška príjmu.“

Ak si vybudujete zdroj, ktorý vám bude generovať pasívny príjem, môžete sa mu aj nejaký čas vôbec nevenovať a aj tak vám bude zarábať.

UPOZORNENIE.

V žiadnom prípade sa nejedná o jednoduchý zárobok!

Príklady pasívneho príjmu.
sagan.png

Také všeobecné... napríklad vlastníte byt a prenajímate ho. Niekto je majiteľom niekoľkých reštaurácii, športovec sa po rokoch driny stane majstrom sveta a zarába na reklamách aj keď práve nepreteká. Skvelý príklad je náš Peter Sagan :-).

Dnes by s ním menil každý. Pred 15 rokmi asi nikto.

Našťastie sa nemusíte stať majstrom sveta, aby ste si vybudovali svoj zdroj pasívneho príjmu. Nemusíte mať desaťtisíce € na kúpu reštaurácii, či bytov. A s príchodom internetu sa možnosti takéhoto druhu príjmu výrazne rozšírili.

Affiliate marketing

Ak sa rozumiete napr. do módy môžete mať blog, uverejňovať svoje články a zároveň mať na ňom reklamy módnych obchodov. 

Keď návštevník vášho blogu sa do toho obchodu dostane z vašej stránky, vykoná nejakú akciu, napr. nakúpi tak dostávate dohodnuté percento z jeho nákupu. Aj vtedy, keď  sa v tej chvíli slníte niekde na pláži .

E- book

Zaujímate sa o zdravé stravovanie? Dokonca ste výrazne schudli a viete ostatním poradiť ako na to? Napíšte kvalitný e- book a môžete ho na internete predávať.

Samozrejmosťou je kvalitný obsah a rady, ktoré skutočne fungujú. Dobré je celú vec podporiť webom, blogom a časť poradenstva poskytovať zdarma. Získavate si tak dôveru.


Web

Nižšie pripojím link na pána, ktorý vie veľmi pútavo písať o rôznych témach. Jeho web má vysokú návštevnosť, kvalitný obsah a preto si tu niektoré firmy umiestňujú svoje reklamy. Sám hovorí, že ho to uživí. Jeho web mu zarába 24 hodín denne/ 7 dní v týždni.

Sieťový marketing ( MLM )
poklad mlm.png

Odporučíte kamarátovi reštauráciu ak budete spokojní s obsluhou, jedlom? Poviete známemu pozitíva o novom filme, ktorý ste nedávno videli? O dovolenke ? Zrejme áno. Urobíte to a ešte máte dobrý pocit.

Dohodili ste zákazníka reštaurácii, kinu, dovolenkovému rezortu. Oni zinkasujú tržbu, zarobia a vy za svoju referenciu ani cent. Robíme to úplne bežne. Čo by ste povedali na to, keby vám niekto za takéto referencie platil? Samozrejme referencie pravdivé :-)

Na tomto princípe funguje MLM. Obrovská výhoda je v  tom, že netreba vymýšľať koleso odznova. Stačí sa držať desaťročiami overeného systému, ktorý 100% funguje. Pre väčšiu úspešnosť odoporúčam pridať aj on-line spôsob budovania siete.

Keď si človek, ktorému ste odporučili vašu firmu MLM u nej niečo nakúpi, putuje ku vám presne stanovená odmena.

Ak neviete prečo by ste sa vôbec mali angažovať v MLM, prečítajte si knižku R. Kyiosakiho Biznis 21.storočia. Je ideálna pre nováčika a je písaná veľmi zrozumiteľným jazykom.

Odmeny zo siete sú spočiatku malé, to veľa ľudí odradí ( viď obrázok ). A to je škoda. Len málo distribútorov vydrží dostatočne dlho do doby, keď sú odmeny už naozaj zaujímavé a prichádzajú na váš účet aj v čase keď spíte, alebo relaxujete na pláži :-).

Na záver pripájam sľúbený link, tento pán píše aj o MLM a ide trochu viac do hĺbky.

http://praca-ako.sk/multi-level-marketing-mlm/porovnanie-mlm-a-bezneho-obchodu/ 

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY