Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

Niekoľko streknutí a po polhodke už nič necítite, pripomína vám to niečo?

Vôňa je silnou zbraňou predovšetkým žien, ale čoraz viac aj mužov. Dokážeme ňou zaujať, zviesť... aj zostať v pamäti.

Príjemne voňať je synonymom príťažlivosti. Preto sú parfémy našou každodennou súčasťou a len máloktorá žena ráno opúšťa domov  bez toho, aby sa zahalila do svojej obľúbenej vône.

Po chvíli je príjemná vôňa fuč...

Niekoľko streknutí ...a po polhodke máte pocit ,že už nič necítite. Pripomína vám to niečo? Hrôza...asi ma v tej parfumérke pekne dobehli...alebo ,že by to začali viac riediť? Však naposledy mi  tá vôňa pripadala silnejšia...

Ženy sa bežne sťažujú na to, že ich parfém  vyprchal priveľmi rýchlo a že ani zďaleka nevydržal toľko, koľko očakávali.

 Ak vy sama vôňu už necítite,  to ešte neznamená, že nevoniate.

Náš nos je na intenzívne vône veľmi citlivý a práve preto sa môže aj rýchlo otupiť. Preto my sami po krátkom čase už tú istú vôňu necítime, kým naše okolie áno.

Takže môžete ostať pokojná 

Ale napriek tomu je možné použiť techniky, postupy, ako z tej našej vône dostať maximum. Aby ste sa nemuseli striekať každú chviľu.

 1. Vrstvenie

Čarovným slovíčkom v tomto prípade je vrstvenie. Ideálne je parfém použiť hneď po osprchovaní.

Asi najúčinnejším riešením je používať vašu obľúbenú vôňu naraz v rôznych formách. Skombinujte  parfémovaný sprchový gél, krém alebo telové mlieko a nakoniec váš parfém.

Bežne nakúpite parfémy aj v takýchto sadách.

Ak máte suchú pokožku, parfém sa rýchlejšie vstrebáva a je preto potrebné aplikovať ho častejšie.

Na mastnejšej pleti naopak vydrží parfém dlhšie a je intenzívnejší, pretože olej v našej pokožke rozpúšťa molekuly parfému a tým udržuje vôňu dlhšie.

2. Vlasy

Verte tomu, alebo nie vaše vlasy sú lepšie plavidlo pre prepravu vône než vaša pleť. Vlasy vejú, hýbu sa, a tým vašu vôňu posúvajú ďalej Treba  dávať pozor na aplikáciu, lebo alkohol vlasy vysušuje.

Vôňu si preto jemne , rovnomerne  nastriekajte radšej jedným strekom  na čerstvo umyté vlasy. Striekajte ideálne zo 20 cm vzdialenosti. Alkohol sa po chvíľke odparí a zostanú iba vonné oleje.

3. Pulzné body

To sú body ,kde sa dá nahmatať pulz. Sú najviac prekrvené. A práve nanášanie vône na tieto miesta zabezpečí, že budete voňať celý deň. Ktoré sú to?

vnútorná strana zápästia

lakťová jamka,

ušný lalôčik

hrdlová jamka,

oblasť kľúčnych kostí

Bonusové tipy- málo známe pulzné body.

vôňa sa posúva smerom nahor, tak skúste miesto na vnútornej strane kolena   

členky

spodná strana chrbta

pupok

Ako vidíte je veľa možností, ako sa môžete po celý deň cítiť  s vašou obľúbenou vôňou sebaisto.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY