Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

O FM GROUP World Distribution

fm world.jpg

FM GROUP - World Distribution je globálnym lídrom viacúrovňového marketingu. Firma bola založená v roku 2004. Vďaka svojmu dynamickému rozvoju na zahraničných trhoch vznikla, iba o tri roky neskoršie nová spoločnosť, FM GROUP World. 

Dnes už s nami spolupracuje viac ako dva milióny medzinárodných obchodných partnerov. Vyniká naša široká ponuka parfumov, ktorá získala srdcia zákazníkov po celom svete.

Úspešne realizujeme naše poslanie, ktorým je vytváranie produktov, ktoré môžete zdieľať s ostatnými, a propagácia životného štýlu, ktorý poskytuje finančnú slobodu.

Podporujeme podnikanie, ponúkame odborné školenia a motivujeme ostatných, aby sa zmenili k lepšiemu. 

Po 16 rokoch podnikateľskej činnosti sme po neobvykle dynamickom vývoji na zahraničných trhoch znovu oživili našu značku, aby mohla odrážať skutočnosť, že FM GROUP - World Distribution je moderná medzinárodná spoločnosť s obrovským potenciálom rastu.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem 📞

Podľa zákona č. 102/2014 nie je možné reklamovať parfum, ktorý bol vybalený z ochrannej fólie a tým bol znehodnotený jeho obal. Rovnako nie je možné reklamovať použitý parfum.

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY