Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

O MNE
 

Ako to všetko začalo

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný.

Za niekoľko týždňov som sa presťahoval z Prešova, kde som strávil 15 rokov, domov do okolia Považskej Bystrice. Na FM Group som takmer zabudol.

Začal som s FM GROUP - nasledovalo veľké prekvapenie

Našiel som si prácu na polovičný úväzok. Hľadal som ešte niečo, čím by som vyplnil voľný čas. Potom ma to napadlo - parfumy FM Group !

S malou dušičkou som vzorky vôní ukázal niekoľkým ženám z blízkej rodiny. Ostal som veľmi prekvapený z ich reakcí. Boli nadšené! Niektoré si požičali Vzorkovník aj do svojho zamestnania.

Keď mi začali nosiť objednávky na veľké množstvo parfumov, nechcel som tomu spočiatku uveriť. Ľudia oceňovali hlavne vysokú kvalitu za veľmi prijateľnú cenu.

Uvedomil som si, že mám v rukách výbornú práležitosť. 

Dva roky skvelého biznisu!

Postupne som rozširoval počet spokojných zákazníkov. Vybral som sa ponúknuť aj do kancelárii, obchodíkov. Niekoľko zákazníčiek si kúpilo tiež Vzorkovníky a začalo pracovať vo svojom okolí.

Pohyboval som sa v oblasti od Žiliny po Trenčín. Pýtal si odporučenia a ľudia často radi zdieľali svoju spokojnosť so svojimi priateľmi a rodinou. Po pár mesiacoch som dal v práci výpoveď a FM Group som robil na plný úväzok.

Pomerne rýchlo som dosiahol úroveň efektivity 12% a mieril k vyšším pozíciam. Biznis šiel jednoducho skvele!

Niečo sa pokazilo!

Po 2 rokoch začali výpadky tovaru na slovenskej pobočke v Žiline. Neskôr som sa dozvedel, že majiteľ licencie FM Group pre Slovensko si založil svoju vlastnú spoločnosť. Slovenská pobočka skončila svoju činnosť.

Už som musel objednávať cez Rakúsko, Česko. To mi spôsobovalo značné problémy. Všade vo svete FM Group frčal na plné obrátky, len u nás boli komplikácie. Objednávok som mal veľa, len ja som viac - menej nemohol uspokojiť dopyt.

Čo ďalej?

Našiel som si zamestnanie ale zákazníci sa ozývali stále. Neskoršie sa už  dalo aj z Čiech normálne objednávať. Tak som síce v menšom množstve, ale predsa občas objednával pre rodinu, priateľov známych. Moja životná situácia mi už nedovoľovala venovať FM biznisu viac času, tak uplynulo 8 rokov.

Súčasnosť - nový začiatok

Píše sa rok 2020 a ja som opäť zatúžil sa vrátiť naplno do FM biznisu. Stará láska nehrdzavie  Mal som viac rozhovorov so svojim sponzorom.

Potešilo ma, že FM Group World funguje ešte lepšie ako v minulosti. Je na trhu už 16 ty rok. A to je na naše pomery naozaj úctyhodný vek. Je to zároveň aj záruka stability a prosperity.

Urobil som si tento web a idem do toho naplno a s dôverou.

FM 3.jpg FM 6.jpg
FM 9.jpg

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem 📞

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY