Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

PREČO KÚPIŤ FM GROUP - VZORKOVNÍK VÔNÍ

štartér fm.jpg Vzorkovník vôní ( 150 vzoriek ) 42 €

Vzorkovník nájdete v e - shope, keď v menu priblížite myš na záložku DOPLNKY a následne kliknete na Štartéry.

V pohodlí domova si vône vyskúšate priamo na svojej pokožke a už vás nič nemôže prekvapiť. Keď parfum pekne vonia na kamoške, u vás to môže byť inak. Každý sme jedinečný.

Požičajte vzorkovník vašim priateľov, známym na 2, maximálne 3 dni s tým, že si vône vyskúšajú ( 1 osoba max. 4 vône naraz ) a prípadne aj objednajú.

A takto môže kolovať po vašich známych a aj vám zarábať. Ceny si určíte vy. Vzorkovník pracuje za vás. Je to osvedčený, nevtieravý spôsob a všetci sú spokojní. 

Ku vzorkovníku a KATALÓGU odporúčam priložiť aj vytlačený Aktuálny Zoznam vôní, ktorý je prílohou Uvítacieho mailu, ktorý posielam každému novému členovi.

Nemusíte vyslovene predávať a aj tak vám bude vzorkovník zarábať. 

Chcem nakupovať len pre seba, rodinu, priateľov. Nákup Vzorkovníka za 42 € so 150 vzorkami mi pripadá zo začiatku priveľká investícia.

Možno by stačilo obstarať niekoľko vzoriek. Existuje nejaký zoznam 10 - 20 najpredávanejších vôní?

Áno, na základe viacerých predajných rebríčkov som pre vás vypracoval Zoznam najpredávanejších vôní

Základná a zároveň najpredávanejšia rada parfumov má názov PURE . (Dámske - 14 vzoriek, Pánske - 6 vzoriek). Členská cena všetkých 50 ml parfumov PURE je 11,28 € pre dámy aj pánov. Vzorka stojí 0,29 €.

NAJPREDÁVANEJŠIE

Dámske vône PURE - 09, 10, 23, 18, 32, 33, 81, 98, 101, 173, 413, 431, 700, 701. Všetky vône majú rovnakú cenu a vzhľad flakónu.            

NAJPREDÁVANEJŠIE

Pánske vône PURE - FM 52, FM 56, FM 64, FM 134, FM 457, FM 473. Všetky vône majú rovnakú cenu a vzhľad fakónu.

fm vzorka vône 1,4 ml.jpg Vzorka vône 1,4 ml
fm obal na vzorky pánsky.jpg Kartička na vzorky pánska
fm obal na vzorky dámsky.jpg Kartička na vzorky dámska
KARTIČKY NA VZORKY (10 KS)     0,42 €

Elegantné papierové obaly na vzorky sú k dispozícii v dvoch variantách: bielej na dámske vzorky a čiernej na pánske vzorky - na kartičkách je tiež priestor pre uvedenie Partnerského čísla a čísla vône - balené po 10 kusov

 VZORKA VÔNE 1,4 ML     0,29 €

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem 📞

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY