Tento web je zameraný na ľudí, ktorí si chcú po BEZPLATNEJ REGISTRÁCII objednávať priamo u výrobcu FM Group World za tie najlepšie ceny. Rád vám v tom pomôžem. Vyberte si svoj obľúbený parfum na FM GROUP PARFUMY . AKCIE, NOVINKY TU.

REGISTRAČNÝ FORMULÁR

Pred prvým nákupom sa registrujte zdarma

Získajte okamžitú zľavu až 30% na všetky produkty z našich katalógov. Stačí vyplnit registračný formulár a odoslať údaje.

Do 24 hodín príde na váš e-mail aktivačný odkaz - link. Pozor, odkaz môže spadnúť aj do SPAMU. Kliknite na tento odkaz a môžete začať využívať všetky výhody členstva vo FM Group World. Do e - shopu sa dostanete podľa návodu na www.fmparfemy.sk/fm-group-ako-objednat/ .

O zaslaní aktivačného odkazu vás budeme informovať SMS správou.

Vyplňte formulár
Položky označené * sú povinné.

Titul


Meno*


Priezvisko*


Dátum narodenia

Deň*           Mesiac*            Rok*            ( nie kaledár ) V tvare napr. 07 03 1980


Mobil*


E - mail*


Adresa - Ulica*


Popisné číslo*                                   Orientačné číslo


Mesto*


PSČ*


 

odrážka1.png

*Súhlasím so Všeobecnými podmienkami členstva v Klube FM Group World .

odrážka1.png

*Súhlasím so spracovaním a uschovaním osobných údajov v databáze členov FM Group World v súlade s ustanovením zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a v znení neskorších predpisov.

odrážka1.png

Dávam súhlas na zasielanie informácii elektronickou formou a formou sms správ, vrátane reklám a informácii, ktoré súvisia s marketingom produktov a služieb pod značkou FM Group World. Tento súhlas som oprávnený(á) kedykoľvek odvolať, zaslaním správy s textom NEPOSIELAŤ na mail jtomasek.fmparfemy@gmail.com, alebo zaslaním SMS správy s textom NEPOSIELAŤ na t.č. +421 949 562 701.

Máte problém s registráciou? Pošlite mi prosím na 0949 562 701 sms s textom REGISTRÁCIA. Ja sa vám ozvem hneď ako to bude možné a pomôžem vám.

registrácia FM.jpg

* Registráciu sa stávate VIP zákazníkom  s nárokom na členské ceny. Nezaväzujete sa k žiadnym povinným nákupom, obchodným aktivitám, účasťou na školeniach.

Píšte, volajte, rád vám poradím a pomôžem

Pred prvým nákupom sa registrujte zdarma

Kontaktný formulár

Pred 10 rokmi mi kamarátka ukázala FM biznis a hovorila, že môžem robiť s parfumami. Je to sieťový marketing, takže je tu aj veľká príležitosť vybudovať si svoju firmu.

Systém sieťového marketingu som síce poznal, ale predávať parfumy? Ja? Chlap? Však sa v tom vôbec nevyznám, to je ženská záležitosť! Dovtedy som robil so životnými poistkami a bol som vcelku spokojný...pokračovať v čítaní

Juraj Tomášek Obchodný partner FM GROUP World Distribution

FM RECENZIE

Keď som dostala ponuku na vyskúšanie FM parfumu dlho som váhala. S takýmito katalógovými vôňami nemám dobrú skúsenosť.

Nakoniec som si ho teda kúpila a zaujímalo ma hlavne, či na mne vôňa vydrží aspoň 1 - 2 hodiny.

Bola som milo prekvapená, vôňa vydržala skoro celý deň. Na parfumoch FM oceňujem dlhú výdrž a vzhľadom na kvalitu aj skvelú cenu.

Parfumy ma tak očarili, že som s nimi aj nejaký čas obchodovala. Dobre sa mi s nimi robilo, lebo moji priatelia a známi boli vždy veľmi spokojní.

Recenziu si môžete overiť na kacena.durovcova@gmail.com.

Katarína Ďurovcová Považská Bystrica

RÝCHLE ODKAZY